Dlouholetá spolupráce s místními organizacemi

Mateřská školka Sluníčko

Sportovní dopoledne pro ZŠ a MŠ

Dostala se k nám informace, že se má v blízké budoucnosti ukončit činnost výchovného ústavu ve Žďáře n. Sáz. Tento krok se nám zdá absolutně nepochopitelný, protože činnost ústavu známe a pravidelně s nimi jako MŠ spolupracujeme. Dovolte mi tedy prosím vypsat alespoň několik akcí, které jsme společně podnikli.
Naše spolupráce začala při organizování pohádkového lesa před více, než 10 lety. Oslovili jsme tehdy zaměstnance ústavu, kteří s ochotou vypomohli. Do rolí vodníka, Ferdy mravence a jiných pohádkových bytestí jsme převlékli chlapce z ústavu a byli úžasní.
Pak už se z naší spolupráce stala tradice. Mikulášská nadílka? Proč nezkusit kluky? A bylo to. Pekelné návštěvy z výchovného ústavu se staly tradicí. Každoročně pro naši školku připravují sportovní dopoledne na jejich zahradě (kterou mimochodem se svolením personálu velmi často využíváme). Věřte, že zaměstnanci jsou při akci pouze do počtu. Vidět ty kluky, jak pomáhají tříletému prckovi skákat v pytli, nebo naslouchají pětiletému rozumbradovi stojí opravdu za to. Jejich pomoc na dopravním hřišti, když se konají větší dopravní akce je taky dost k nezaplacení.
Nemyslím si, že bez vedení všech zaměstnanců by bylo něco podobného možné.
 
Věříme, že naše spolupráce bude pokračovat i v budoucnu a všem zaměstnancům přejeme hodně úspěchů v jejich práci.
 
Za kolektiv učitelek MŠ Sluníčko,
 
                                              Eva Chlubnová

Pořadatelská činnost s PČR

  • Dětský den na dopravním hřišti pro MŠ

Pořadatelská pomoc Spektru

  • Festivalem pod Zelenou horou
  • "Rozhodni se sám"